Sinema / Film / Video

Yargıç Frank Caprio Ve Çocuklar – Çocuklar Yetişkinlere Göre Daha Adaletli

Yargıç Frank Caprio Ve Çocuklar – “Adalet” denince tüm yargıçların, savcıların ve vatandaşların Yargıç Frank Caprio’yu (Judge Frank Caprio)” mutlaka mahkeme salonunda izlemesi gerekir. Bu adam adaletiyle dünyaya nam salıyor. Onun verdiği hükümlere bakan herkes adalet nasıl tesis edilir, hak ve hukuk nedir öğreniyor. Ayrıca kendisinde “Alçakgönüllülük nedir?” “Adalet nedir?” “Babacanlık nedir?” “Örnek olmak nedir?” hepsinin karşılığını görüyorsunuz. Özellikle çocukların da içinde olduğu kararlarla ilgili olaylar herkese ilham veriyor.

Mega Mental Aritmetik - Çocuklar için Konsantrasyon ve Zeka Eğitimi

Yargıç Frank Caprio ve Çocuklar

Yargıç Frank Caprio’nun filmleri gerçek mahkeme salonunda gerçek mahkeme duruşmalarında çekiliyor ve yayınlanıyor. Aşağıda “Providence’da Yakalandı (Caught in Providence)” adıyla yayınlanan bu filmlerden bir örnek izleyeceksiniz. İzleyeceğiniz bölümde çocukların küçükken adaletli olduklarını, onları zamanla biz yetişkinlerin değiştirdiğinin güzel bir ispatını göreceksiniz.

Filmde Yargıç Caprio, annesinin trafik cezası kararını annenin küçük kızına bırakıyor. Anne kızına “Bu trafik cezasını ödemezsem sana oyuncak alabilirim” diye rüşvet teklif ediyor. Peki Sonuç ne? İzleyin ve görün…

Diğer adalet konulu güzel filmler için aşağıda verilen linke tıklayınız;

ADALET KONULU FİLMLER

yüksek dha oranlı - balık yağı - mega vitamin - mega-o-mega

Melik DUYAR

www.MrMemory.com
Başa dön tuşu