Kişisel Gelişim Eğitim Materyalleri

Fotografik Hafıza Teknikleri Seti – Öğrenmeyi Öğreten Sistem

Unutmak, unutkanlık, istediğimiz anda istediğimiz şeyleri hatırlayamamak ve aklımızda tutamamak hemen hemen herkesin ortak problemidir. Çoğu öğrencinin okuduklarını hafızasında tutamaması ve imtihan sırasında çalıştıklarını hatırlayamaması genel bir sıkıntıdır. Bazılarımız daha önce tanıştıkları kişilerin yüzünü hatırlarken ismini hatırlayamamakta, bazılarımız da telefon numaralarını ve rakamları aklında tutamamaktadır.

Çok dalgın olduğundan dolayı biraz önce elindeki kalemi veya arabasının anahtarını nereye koyduğunu hatırlayamayıp, bulmak için saatlerce arayan insanlarla karşılaşmışsınızdır. Yapacağı konuşmayı hafızasına güvenmediğinden dolayı kâğıttan okuyarak dinleyicileri sıkan konuşmacıların sayısı çoğunluktadır. Yine, daha önce öğrendiği bir yabancı kelimeyle her karşılaştığında tekrar tekrar sözlüğe bakma ihtiyacı duyanların içine düştükleri moral çöküntüsünü kimse inkâr edemez.

Yukarıda verilen örnekleri daha da çoğaltmak mümkün. Hepsinin ortak problemi hafıza zayıflığı! Halk dilinde hafıza zayıflığı olarak kullanılan eski terim artık bilimsel çevrelerde yerini eğitilmemiş hafıza ifadesine bırakmıştır.

Yapılan araştırmalar “zayıf hafıza” diye bir şeyin olmadığını, ancak “eğitimsiz hafıza”dan bahsedilebileceğini göstermektedir. Beynimizde çok mükemmel bir bilgisayar olduğu halde çoğumuzun ondan yeterince faydalanamadığı ilmî olarak kabul edilmektedir.

Üç kitap ve altı Audio CD’den oluşan “Fotografik Hafıza Teknikleri Seti” hafıza ve beyin eğitiminin bütün sırlarını vererek, beyninizdeki bilgisayarı harekete geçirmekte ve mevcut hafıza gücünüzü en az iki, hatta üç katına çıkaracak bilimsel teknikleri adım adım ve uygulamalı olarak öğretmektedir. Kısacası bu sette hafıza eğitimiyle ilgili ihtiyacınız olan herşey mevcuttur.

Fotografik Hafıza Teknikleri Seti Tanıtım Filmi

Fotografik Hafıza Teknikleri Seti

Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar, bu sette size beyninizin sağ ve sol lob fonksiyonlarını birlikte ve dengeli olarak kullanmayı öğreterek, sahip olduğunuz fotografik hafıza gücünüzü keşfetmenizi sağlamaktadır.

Okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz her türlü bilgiyi hafızanızda tutmak istiyorsanız, bu set tam sizin için. Fotografik Hafıza Teknikleri Seti’nin sunduğu uygun hafıza eğitim programı ile istediğiniz bilgileri hem hafızanızda tutmayı, hem de gerektiğinde bu bilgileri kolayca hatırlamayı öğreneceksiniz. Kısacası hızlı, kolay ve kalıcı öğrenmeyi öğreneceksiniz.

Ayrıca liste halindeki bilgileri, yabancı kelimeleri, telefon numaralarını, tablo halindeki dökümanları, sayıları, yazılı metinleri ve daha birçok şeyi çok kısa sürede hafızanıza nasıl kaydedebileceğinizi öğreneceksiniz. Toplum karşısında heyecanlanmadan ve kağıttan okumadan konuşma yapabileceksiniz. Randevularınızı ve alışveriş listenizi unutmamayı öğreneceksiniz.

Kısacası “okuduğum, duyduğum ve gördüğüm bilgileri hafızamda tutamıyorum”, “ders çalışıyorum ama bilgileri hafızamda tutamıyorum ve imtihanlarda hatırlayamıyorum” diyorsanız veya “hafızam zayıfladı ve bende unutkanlık başladı” diye düşünüyorsanız bunların çözümü artık kolay.

Beyninizdeki sınırsız güç ve hızlı öğrenme kapasitesi harekete geçsin istiyorsanız, bunu sağlayacak tek set şu anda elinizin altında duruyor. Unutmayın, bir şeye sahip olmayı sadece istemek hedefe ulaşmak için yeterli değildir. Hedefe ulaşmak, ona ulaşmak için ilk adımı atmak ve harekete geçmekle mümkündür.

Fotografik Hafıza Teknikleri Seti Size Neler Kazandıracak?

BEYNİNİZDEKİ YARATICI DÜŞÜNME GÜCÜNÜZÜ SERBEST BIRAKACAKSINIZ
 • Işınsal düşünme ile beynin sağ lobu arasındaki ilişkiyi öğreneceksiniz.
 • Beyninizin sağ ve sol lobunu dengeli kullanarak beyin kapasitenizi ve yaratıcı düşünme gücünüzü artıracaksınız.
 • Elde ettiğiniz etkili beyin gücü ile süper bir problem çözücü olacaksınız.
MEVCUT HAFIZA GÜCÜNÜZÜ EN AZ ÜÇ KATINA ÇIKARTACAKSINIZ
 • Düşünme tarzınızın beyninizdeki gelişmeleri nasıl etkilediğini göreceksiniz.
 • Etkili aktif öğrenme ve beyin arasındaki ilişkiyi tanıyacaksınız.
 • Hafıza ve beynin nasıl çalıştığını öğreneceksiniz.
 • Hafıza Teknikleri’ni kullanmanın hafıza gücü ve kişisel güveni nasıl artırdığını göreceksiniz.
OKUYUP ÖĞRENDİKLERİNİZİ HAFIZANIZA YERLEŞTİRECEKSİNİZ
 • Okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz bilgileri hafızanıza yerleştirmeyi öğreneceksiniz.
 • Öğrenme, hafıza ve beyin arasındaki ilginç ilişkiyi keşfedeceksiniz.
 • Hafızanızdaki bilgilere nasıl ulaşacağınızı öğreneceksiniz.
 • Hızlı, etkin, kolay, kalıcı ve aktif öğrenmenin tüm sırlarına ulaşacaksınız.
 • Etkin ve kalıcı bir ders çalışmanın nasıl olacağını öğreneceksiniz.
 • Öğrenmeyi öğrenmek, hızlı öğrenme, hafıza ve beyin eğitimi uygulamalarının size kazandıracağı sinerjiyi keşfedeceksiniz.
YABANCI DİL ÖĞRENİMİNDE HAFIZA TEKNİKLERİNİN KULLANILMASINI ÖĞRENECEKSİNİZ
 • Yabancı kelimeleri öğrenmek sizin için artık problem olmaktan çıkacak.
 • Aynı kelimeler için defalarca sözlüğe bakma ihtiyacı duymayacaksınız.
TOPLUM KARŞISINDA KONUŞMA GÜCÜNÜZ GELİŞECEK
 • Fotografik Hafıza Teknikleri ile not tutmanın kolaylıklarını keşfedeceksiniz.
 • Hafıza gücünüzü eğiterek hitabet ve ikna etme sanatı becerilerinizi geliştireceksiniz.
 • Konuşmalarınızı kağıda bakmadan yapabileceğinizi ve hafızanıza güvenebileceğinizi göreceksiniz.
 • Konsantrasyon gücünüzü nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz.
ÇEVRENİZDEKİLERİ ŞAŞIRTACAKSINIZ
 • Tanıdığınız kişilerin telefon numaralarını hafızanızda tutmayı öğreneceksiniz.
 • Hafıza gücünüzü ve öğrendiklerinizi çevrenizdekilere göstererek onları hem etkileyecek hem de şaşırtacaksınız.
 • Setin size sağladığı beyin geliştirme, hızlı öğrenme ve mükemmel hafıza gücü sayesinde işyerinde, okulda ve bulunduğunuz toplumda fark edileceksiniz.

Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar’ın başkanlığını yaptığı “Mega Hafıza – Hızlı Öğrenme, Beyin Eğitimi ve Yaratıcı Düşünme Merkezi” Fotografik Hafıza Teknikleri eğitimini set haline getirerek herkesin kullanımına sunmuştur.

Hızlı öğrenme, hafıza eğitimi, beyin gücü ve öğrenmeyi öğrenmek sizin için önemli ise ve bu konuları hayatı akademik ve profesyonel başarılarla dolu olan ve tartışmasız üstünlüğünü Dünya Hafıza Şampiyonu olarak kanıtlamış olan Melik Duyar’dan öğrenmek istiyorsanız, “Fotografik Hafıza Teknikleri” seti ile mutlaka tanışmalısınız.

Fotografik Hafıza Teknikleri setinin en önemli özelliklerinden biri de tamamen interaktif bir eğitim sağlıyor olmasıdır. Seti takip etmek, Melik Duyar’dan bire bir özel ders veya kurs almakla hemen hemen aynıdır.


“MEGA MATEMATİK – Zihinsel Matematik ve Hafıza Teknikleri” seti Audio (sesli) CD’li olarak satışa sunulmuştur.

neden-dvd-vcd-olarak-uretilmiyor

“Fotografik Hafıza Teknikleri” seti 12 yaş ve üzeri tüm öğrenciler ile yetişkinler için hazırlanmıştır.

Set 3 kitap ve 6 adet Audio (sesli) CD’den oluşmaktadır.

[row][column size=”1/2″]

fotografik-hafiza-teknikleri-seti-2Rehber Kitap 1

Bu rehber kitap setin 6 adet Audio CD’si ile birlikte kullanılacaktır. 1. rehber kitap ve setin 6 adet Audio CD’si fotografik hafıza tekniklerini size adım adım interaktif bir şekilde öğretmek üzere hazırlanmıştır. Audio CD’ler bizzat Melik Duyar tarafından seslendirilmiştir, dolayısı ile seti takip etmek Melik Duyar’dan bire bir özel ders veya kurs almakla hemen hemen aynıdır.

fotografik-hafiza-teknikleri-seti-3Rehber Kitap 2

Tekniklerin ne olduğunu öğrenmek tek başına tekniklerin kullanılmasını sağlamak için yeterli değildir. Sette bu durum da düşünülmüş ve bu amaç için “24 Günlük Çalışma Rehberi” adlı 2. rehber kitap hazırlanmıştır. Bu rehber kitabın amacı etap etap sizi teknikleri kullanacak hale getirmektir.

[/column][column size=”1/2″]

fotografik-hafiza-teknikleri-seti-4Rehber Kitap 3

Bu rehber kitap fotografik hafıza tekniklerini ileri seviyede kullanmak isteyen okurlar için hazırlanmıştır. Bu kitap konuyla ilgili yeni bir sistem oluşturmak isteyenler için mükemmel bir kaynaktır.

fotografik-hafiza-teknikleri-seti-5Audio CD (6 Adet)

Fotografik Hafıza Teknikleri Audio CD’leri setin 1. rehber kitabı ile birlikte kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Setin kullanımı 1. Audio CD’nin dinlenmesi şeklinde başlamaktadır. Setin 1. kitabı ile 6 adet Audio CD’si tamamen birbiriyle ilişkilidir. Setin nasıl kullanılacağı setle birlikte gönderilen kullanma kılavuzunda izah edilmektedir.[/column][/row]

Seti Nasıl Kullanacaksınız

“Fotografik Hafıza Teknikleri (FHT)” seti genel olarak okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz her türlü bilginin hafızada tutulma tekniklerini öğreten bir settir. Bu sette ayrıca hafıza teknikleriyle nasıl ders çalışılmalı, nasıl not tutulmalı ve beyin nasıl etkili kullanılır gibi önemli bilgiler de öğretilmektedir.

Set 3 kitap ve 6 Audio (Sesli) CD’den oluşan interaktif bir eğitim setidir. Set sanki Melik Duyar karşınızda size evinizde özel ders veriyormuş gibi hazırlanmıştır. Set kendi kendinize öğrenilebilecek bir düzenle planlanmıştır. Ayrıca seti kullanırken sormak istediklerinizi e-posta veya telefon ile Mega Hafıza’ya sorarak mesai saatleri içerisinde destek alma şansınız da vardır. Setin haftalık çalışma düzeni, 6 gün çalışma bir gün dinlenme şeklinde planlanmıştır. Seti günde 30-60 dakika çalışarak (günde 1 ders bitirmek kaydıyla) yaklaşık 3 ayda bitirebilirsiniz. Günlük çalışmayı yaklaşık 2-3 saat yaparak seti en kısa bir ayda bitirebilirsiniz. Tekniklerin hazmedilmesi açısından, setin bir aydan daha kısa bir sürede bitirilmesi mümkün değildir. Setin nasıl kullanılacağı ile ilgili detay aşağıda özetlenmiştir:

FHT setinde önce 1. kitap ile 6 CD birlikte kullanılacaktır. Setin 1. CD’sini dinleyerek işe başlarsanız, bu CD setin kullanımıyla ilgili herşeyi size söyleyecektir.

1. Etap – Tekniklerin Tanınması: Her bir CD’de 2 ders olmak uzere 6 CD’de toplam 12 ders mevcuttur. Her gün 1 çalışılarak 1. kitap ve CD’ler 12 günde bitirilecektir. Bu etap “tekniklerin tanınması” etabı olup, anlamadığınız bir konu veya nokta olursa da bir sonraki konuya geçebilirsiniz. Böylece 1. etap 2 haftada bitirilecektir.

2. Etap – Tekniklerin Öğrenilmesi: Bu etapta bir önceki etaptaki çalışmayı (1. kitap ve 6 CD) tekrar edeceksiniz. Ancak bu kez bir konuyu tam anlamadan diğer konuya geçmemeniz tavsiye edilmektedir. Çünkü bu etap, “tekniklerin öğrenilmesi” etabıdır. Bu çalışma da 1. etap gibi 12 gününüzü, yani 2 haftanızı alacaktır.

3. Etap – Tekniklerin Uygulanması: Bu etapta setin 2. kitabı olan “24 Günlük Çalışma Rehberi”ne geçeceksiniz. Adından da belli olduğu gibi, bu çalışma toplam 24 gün, yani 1 ay sürecektir.

4. Etap – Tekniklerin Kullanılması: Bu etaba kadar hep sette istenilen özel uygulamaları yapmış oluyorsunuz. Bu etap ise öğrendiğiniz teknikleri kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yoğun kullanmayı içermektedir. Tekniklerin hazmedilmesi için en az 1 ay yoğun uygulama yapmanız önerilmektedir.

Bundan sonra da teknikleri kullanmayı hayatınızın bir parçası yapmanız gerekiyor.

Setin nasıl kullanılacağı setle birlikte gönderilen kullanma kılavuzunda da izah edilmektedir.

“Audio CD-Çalar”lar genel olarak iki farklı ayarda kullanılmaktadır. Bu ayarlardan biri “Sequential (Sırayla)” dinleme, diğeri ise “Random (Rastgele)” seçeneğidir. Bu ayarların anlamı şudur; CD’ler kayıt olarak örneğin 1. Track’den 12. Track’e kadar sırayla kaydedilmiş çeşitli “track (iz)”lerden oluşmaktadır. “CD-Çalar” ayarı “sequential” ise kayıtlar 1., 2., 3., 4. diye sırayla dinlenir. “Random” ayarda ise kayıt parçaları karışık olarak çalınırlar. Müzik parçalarının bu ayarda rastgele karşık olarak dinlenmesinde bir sakınca yoktur. Mega Hafıza’nın konu anlatımlı CD’lerinin ise “sequential” ayarda sırayla dinlenmesi gerekmektedir. Bazı okurlarımız bunu bilmeden, “CD-Çalar”ın fabrika ayarından veya müzik parçalarını her defasında aynı sırada değil de karışık dinlemek için “random” ayarda unutmuş olabiliyor. Tabi sırayla dinlenmesi gereken eğitim CD’sinin karışık sırada (önce 4. kayıt, sonra 2. kayıt, daha sonra 9. kayıt gibi) dinlenmesi anlamsız bir hale geliyor ve kişi Mega Hafıza’yı arayıp, “bu CD’ler bozuk” diyebiliyor. Böyle karşık dinleme gibi bir durum olursa, hemen CD-Çalar’ınızın ayarını kontrol ediniz.

Fotografik Hafıza Teknikleri Setini kullananların görüşleri

Fotografik Hafıza Teknikleri setinin henüz daha ilk 3 CD’sini bitirmiş olmama rağmen hafıza gücümde oluşan gelişmeler beni hayrette bıraktı. Seti bitirmek için sabırsızlanıyorum. Çok iyi bir çalışma sunuyorsunuz.
Hasan ERAYDIN / Lise Öğrencisi, Gölcük – Kocaeli

Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmaları, büyük bir emek ve özveriyle hazırlamış olduğunuz setlerinizden, heyecan ve merakla takip ettim. Setlerinizin takdire şayan sonuçlarına değinmeden geçemeyecegim. Ortaya konan bu başarıdan etkilenen bizler (bir grup öğrenci), insan beyninin bu derece etkili kullanılması karşısındaki coşkumuzu ve heyecanımızı gizleyemiyoruz.
Erdem KÖKSAL / Öğrenci, Uludağ Üniversitesi – Bursa

Tıp fakültesinde öğrenciyim. TUS sınavlarına hazırlanan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine setlerinizle tanıştım. Fotografik Hafıza Teknikleri ve Mega Hızlı Okuma setlerinizden oldukça etkilendim. Öğrendiğim teknikler sayesinde rahat bir çalışma programına girdim. Tebrikler.
Ahmet ÖZDEMİR / Üniversite Öğrencisi, Kurtuluş – Ankara

Kısa bir süre önce Üçlü Mega seti satın aldık. Gerçekten de hayatımda Lise Giriş Sınavını (LGS) kazanmak gibi büyük değişiklikler oldu. Bir de size küçük bir önerim var. Bence TV tanıtım programlarınızı popüler ulusal kanallarda yayınlatmalısınız. Ama benim açımdan bir problem yok. Farklı olmak hoşuma gidiyor. Hepinize teşekkürler.
Emre ŞAHİN / Öğrenci, Kocasinan – Kayseri

Fotografik Hafıza Teknikleri, Zihinsel Matematik ve İngilizce kelime öğrenme setlerinizi ablam vasıtasıyla inceleme olanağı buldum. Teknikleri öğrendikten sonra keşke mezun olmadan önce setlerinize ulaşma imkanım olsaydı diye düşünmeden edemedim. Sonsuz teşekkürler.
Uğur DURAN / Veteriner Hekim, Etlik – Ankara

Setlerinizden Fotografik Hafıza Tekniklerini arkadaşımdan temin ederek kullandım. Bu set bende çok güzel olumlu etkiler bıraktı. Bu set sayesinde üniversite sınavında daha başarılı oldum. Bu teknikleri bizlerin kullanımına sunan mükemmel bir yapıya sahip olduğunuz için de size hayranım. Saygı ve Sevgilerimle.
Hilal ACI / Öğrenci, Merkez – Malatya

67 yaşındayım. Son yıllarda uzun süredir hafızamın zayıfladığını düşünmeye başlamıştım. Alışverişe gittiğimde almam gereken birçok şeyi unutup almadan geri geliyordum. Arabamın anahtarını bile artık nereye koyduğumu hatırlayamıyordum. Fotografik Hafıza Teknikleri setinizi alarak denemeye karar verdim ve elde ettiğim sonuçtan çok etkilendim. Beynimizin yaşlanmaması için kullanılması gerektiğini sayenizde anladım. Bu setten öğrendiğim teknikler sayesinde sanki beynimin yeniden canlanmaya başladığını hissediyorum.
Hadi Aydemir / Emekli Memur, Kadıköy – İstanbul

Melik Bey ben kamu görevlisiyim. İnanın çalışmalarınızın dillerden dillere dolaşması için elimden gelen herşeyi yapıyorum. Personelimizi bilgilendiriyorum. Arkadaşlarıma mail’ler atıyorum. Bu mesajı yazmaktaki amaçlarımdan birisi size geri besleme verip azminizi ve şevkinizi karınca kararınca artırmak, diğeri ise sitenize giren insanların sizin çalışmalarınız aracılığıyla başarıya ulaşabileceklerini görmeleridir. Kamu görevlisi olduğum için, mümkünse düşüncelerimin kamuya açık alanda ismimin baş harfleri altında yayınlarsanız çok sevineceğim ve gurur duyacağım. Son olarak sizin bu ülkeye, kanımca, yapabileceğiniz en büyük hizmet çalışmalarınızın Türk Milli Eğitimine direk yansımasını sağlamak olacaktır. Sonsuz teşekkürler…
E. G. / Kamu Görevlisi, / Değirmendere – İzmit

Üniversitede Edebiyat Öğretmenliği bölümünde öğrenciyim. Setlerinizi bir aile dostumuz hediye etti. Elimde Fotografik Hafiza Seti, İngilizce Kelime Öğrenme ve Zihinsel Matematik setleriniz var. Fotografik Hafiza Teknikleri setinizi henüz bitirdim. Diğer setlere henüz başlamadığım halde, şimdiden hafıza gücümle yapabildiklerime kendim bile inanamıyorum. Teşekkürler.
Serhat ERGEN / Üniversite Öğrencisi, Merkez – Osmaniye

Almış olduğum üç setinizden, ilk olarak Fotografik Hafıza Teknikleri setinizi bitirdim. Gerçekten çok etkilendim. Diğer setlerinize başlamak için sabırsızlanıyorum. Fotografik Hafiza Teknikleri setiniz, deyim yerinde ise, beynimizi yorulmadan hemen koşturmaya başlıyor. İnsan daha huzurlu ve mutlu bir ortamda yaşadığını hissediyor. Çevremizdeki insanlar ister istemez bundan etkileniyor. Bu setle sanki bize bir sihirli değnek dokunuyor. Bizlere verdiğiniz bu güzel çalışmalardan dolayı, size ve çalışma ekibinize teşekkür ederim.
Zekariya BAYTAR / Kimya Mühendisi, Çorlu – Tekirdağ

Dört sene önce Fotografik Hafiza Teknikleri setinizi almis fakat çalışmamıştım. Özellikle bahsettiginiz erteleme hastaligindan olsa gerek. Gecenlerde kafama koydum ve seti bitirdim. Gercekten daha onceleri hayal bile edemedigim bircok seyi artik yapabiliyorum. Bunlari daha da gelistirmeye karar verdim ve bu sabah kargo ile Zihinsel Matematik & Hafiza Teknikleri setinizi teslim aldim. Bu seti de biran önce bitirmeye kararlıyım. Şu an beynimi verimli kullanabilmeyi size borçluyum ve kendimi de sürekli geliştirmeye kararlıyım. Bana beynimi verimli kullanabilmeyi öğrettiğiniz icin çok teşekkür ederim.
Umut ERKAL / Öğrenci, Acıbadem – İstanbul

Benim ismim Asılbek, Kırgızistanlıyım. Üçlü Mega Hafıza setinizi almış olmaktan dolayı çok mutluyum. Bugünlerde Fotografik Hafıza Teknikleri Seti üzerinde çalışmaktayım. Aynı zamanda Zihinsel Matematik setinizdeki motivasyon CD’lerinizi devamlı dinliyorum. Motivasyon CD’leriniz beni çok etkiledi. Size bu eserleri yarattığınız ve toplum için çok faydalı bir iş yapmakta olduğunuz için tebrikler ve büyük saygılar. Orta Asya topraklarında da sizden çok etkilenen, eserlerinizden yararlanan öğrencilerinizin var olduğunu şerefle bildirmek istiyorum. Saygılarımla.
Asılbek Asan Uulu / Kırgızistan

Ben İngiltere’de yaşayan Kuzey Kıbrıslı emekli bir öğretmenim. Şu anda zihinsel ve bedensel engelliler için özel eğitim programcısı ve uygulamacısıyım. Aynı zamanda yine bu konuda hala eğitim alıyorum. Yaşim 47. Sizin yayınlarınızdan haberdar olmadan once artık hafizamın eskisi kadar iyi olmadığını düşünmeye başlamıştım. Yurt dışında oluşumdan dolayı yayınladıgınız tüm yayınları İstanbul’da yaşayan bir tanıdığım aracılığı ile aldım. Sizin yöntemlerinizi uyguladıktan sonra kendimden başlayarak ilgilendiğim öğrencilerimde büyük bir gelişme oldu. Şimdi gerçekten beynimizin mükemmelliğine inanıyor ve ne yaşın, ne de engelli olmanın doğru yöntem uygulandığı zaman hafızanın gelişmesine engel teşkil etmediğini biliyorum. Bunu sadece Mega Hafıza sistemini tanımama ve yayınlarınız aracılığı ile uygulamama borçluyum. Bu nedenle şahsınızda bu konuda emeği geçen herkese teşekkür eder, başarılarınızın devamını en içten duygularımla temenni ederim.
Münevver BOROVA Eğitimci, Lambeth / Londra – İngiltere

Setinizi yaklaşık 1-1,5 ay önce aldım. Çok iyi planlanmış sistematik bir çalışma. Tebrik ediyorum. Türkiyenin ve eğitim sistemimizin size ve böyle yöntemlere ihtiyacı var. 1995’ten bu yana çeşitli kurumlarda müzik eğitimcisi olarak görev yaptım ve halen GOP Üniversite’sinde görevimi sürdürüyorum. Özellikle Fotografik Hafıza Teknikleri ve hafıza geliştirme konusu harika. Artık unutmayı unuttum denebilir ve çalışmalara devam ediyorum. Teşekkürler.
Ercan BAŞ / Müzik Eğitimcisi, GOP. ÜNİV. EĞT. FAK. – TOKAT

Aklın ve bilimin yol göstericiliğinde başarmayı hedeflemiş bir kişiyim. Başarı yolunda sizden çok muhteşem bilgiler öğrendim. SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM…
Mehmet Niyazi ÇANKAYA / EVKA-3 / Bornova – İzmir

Mega Hafıza Online Satış - MegaShop.Net

Başa dön tuşu